Planet Superfood

Mūsų požiūris itin paprastas – gaminame tokius produktus, kuriuos su malonumu vartojame patys ir dalinamės su savo mylimiausiais. Tai suteikia prasmę mūsų kasdieniam darbui bei kūrybai...

O pati istorija prasidėjo nuo nuostabos – koks neįtikėtinas augalas yra pluoštinė kanapė (kiek maistinės vertės sutelpa toje mažytėje sėkloje, negana to, visas augalas gali būti pilnai panaudojamas gamybai arba atlikusios dalys paverčiamos natūraliomis trąšomis). Taigi pirmuosius produktus gaminome būtent iš jų (aliejus, sėklas, proteinų miltelius). Šiandieną išsiplėtė ne tik mūsų gamybos apimtys (nuo Europos iki Kanados), bet ir požiūris į holistinę, sveiką mitybą – į savo produkciją įtraukėme šiuolaikiniam gyvenimo būdui pritaikytus itin lengvai naudojamus produktus (baltyminius batonėlius, kokteilius, įvairius užkandžius). Taip suintensyvėjo nuostabą keliančių natūralių ingredientų atradimo procesas ir galime pasakyti, jog... kuo toliau, tuo įdomiau😊 Derindami įvairiausius super maistu laikomus vaisius ir augalus vadovaujamės keliomis griežtomis taisyklėmis:

 • visi produktai yra 100% augalinės kilmės,
 • nenaudojame genetiškai modifikuotų ingredientų,
 • atsisakome dirbtinių skonio stipriklių ar konservantų,
 • nenaudojame pridėtinio cukraus bei glitimo,
 • kurdami receptūras siekiame, kad kiekvienas ingredientas sustiprintų vienas kito poveikį,
 • niekada neiname į kompromisą dėl skonio – sveika gali ir turi būti skanu!
 • drąsiai užtikriname produktų kokybę: nuolat investuojame į naujausias gamybos technologijas, metodus, pasterizavimo įrenginius – esame savo srities profesionalai.

Nuostabu ir tai, jog mūsų planetai yra naudingi pluoštinių kanapių laukai - jie maitina žemę (po sėklų ir lapų derliaus nuėmimo likę stiebai yra grąžinami dirvai tręšti), naikina erozijos padarinius ir reikalauja itin nedaug vandens bei trąšų. Augančios pluoštinės kanapės iš atmosferos sugeria daugiau anglies dioksido (CO2), nei tai padaro bet kuri kita augalinė kultūra ar jo yra išskiriama kanapių produkcijos procesuose!

MŪSŲ „VIRTUVĖ“

Jaučiame nuoširdžią pagarbą ir atsakomybę gamtai (tvarus ūkininkavimas bei „zero-waste“ gamybos procesai) bei rūpinamės su mumis dirbančių žmonių profesinėmis sąlygomis ir emocine būkle.

Kokybės standartai:

 • Mūsų cechuose atliekami gamybos procesai atitinka ekologinės gamybos bei košerinio maisto reikalavimus.
 • Esame pasiekę aukščiausią „BRC“ maisto saugos sertifikavimo įstaigos „AA“ įvertinimą – svarbiausią pasaulinį rinkos profesionalų pripažinimą.
 • Gamyboje naudojame unikalų Log5 pasterizavimo metodą – aukščiausias maisto saugos standartas.
 • Taip pat galime užtikrinti žaliavų atsekamumą visose gamybos bei logistikos stadijose: nuo kanapių laukų iki parduotuvių lentynų.

Visa tai suteikia mums galimybę dirbti su stambiausiais ir stipriausiais (atsakingiausiai kokybę vertinančiais) pasaulio prekybos tinklais Europoje, Amerikoje, Meksikoje, Kanadoje bei Japonijoje.

Canada

Mexico